Jsme Buřinka

Stavební spořitelna České spořitelny

Nebojíme se podpořit cestu, po níž se u nás ještě nikdo nevydal. Právě teď. Pomocí projektů, které posunou svět stavebnictví i bydlení tím správným směrem. Na sny o bydlení našich klientů se díváme optikou, v níž si každý vytvoří svůj vlastní domov doslova na míru. Rychle a dostupně. Takové sny chceme podporovat, proto jsme se do inovací ve stavebnictví pustili.

Buřinka

Libor Vošický

předseda představenstva

Libor Vošický
Libor Vošický

Cítím velkou odpovědnost co nejvíce zbrzdit významné prořídnutí stavebního trhu a maximálně pomoci stavebním firmám i klientům. Chceme plnit sny o vlastním bydlení a věřím, že 3D tisk domů, či jejich součástí, nám tuto vizi pomůže naplnit.

Ondřej Zahořík

ředitel marketingu

Ondřej Zahořík
Ondřej Zahořík

Přišli jsme s projektem, který může způsobit revoluci ve stavebnictví. Revoluci, díky které má sériový tisk potenciál usnadnit bydlení také v sociální oblasti a pomoci ohroženým skupinám. A v podobném duchu budeme pokračovat i s dalšími projekty.

Monika Kopřivová

specialistka komunikace

Monika Kopřivová
Monika Kopřivová

Projekty Inovace od Buřinky by měly sloužit lidem, být spojeny se stavebnictvím nebo financováním bydlení, a přinášet něco nového. 3D tisk může lidem poskytnout rychlejší a dostupnější bydlení, ale také svobodu v tom, jak bude jejich domov vypadat.

Richard Klíma

specialista komunikace

Richard Klíma
Richard Klíma

Přál bych si změnit zavedené stereotypy a přemýšlení o jedné z nejzákladnější součásti života – o bydlení. Chci, aby Inovace od Buřinky nebyly o dalekých vizích lepších dnů, ale o běžné součásti života. Ideálně už zítra.

Tereza Krejčí

marketingový specialista

Tereza Krejčí
Tereza Krejčí

Nestaráme se pouze o business. Staráme se o naše klienty a chceme, aby se jim lépe žilo. A pokud jim k tomu pomůže 3D tisk betonem (nebo další projekty, na kterých pracujeme), tak budeme vědět, že veškerá práce a úsilí, které projektům věnujeme, za to stojí.

AMI Communications

Jan Kučmáš

managing partner

Jan Kučmáš
Jan Kučmáš

Obdivuji odvahu vykročit z jisté a jasné cesty, zvláště u soukromých firem, pro které to není cílem jejich existence. Tato odvaha totiž není jen výhodná pro zákazníky, zaměstnance a akcionáře těchto firem, ale pro celé lidstvo. Zní to jako klišé, ale když se to opravdu stane, jsem fascinován.