Dokumenty, články, loga

Materiály pro média na jednom místě

Praha má první 3D tištěné parkourové hřiště na světě

Tisková zpráva 30. 9. 2021

Buřinka na VUT v Brně tiskne parkourové hřiště z betonu

Tisková zpráva 18. 8. 2021

Buřinka pokračuje v podpoře 3D tisku betonem

Tisková zpráva 21. 7. 2021

Všechny tiskové zprávy ⤍

Stáhněte si naše loga v několika formátech a verzích.

Napsali o nás

Tomáše Zonygu nadchla technologie 3D tisku, kterou vzniklo naše parkourové hřiště.

V rámci podcastu Host Reportéra se Tomáš Zonyga, jeden z nejznámějších českých parkouristů a vedoucí instruktor v parkourové škole IM Academy, rozpovídal o své vášni k tomuto sportu ale i dalším tématům, mimo jiné 3D tisku.

Na pražském Jižním Městě vzniklo unikátní 3D tištěné parkourové hřiště .

Na pražském Jižním Městě u Modré školy ve čtvrtek slavnostně otevřeli první trojrozměrně tištěné parkourové hřiště v ČR. Prostor určený především mladým lidem je zajímavý i z architektonického hlediska. Ukazuje totiž univerzální možnosti využití 3D tisku, který se zdaleka nemusí omezovat jen na tvorbu domů.

Pražské Háje mají parkourové hřiště vyrobené 3D tiskárnou. Jde o světový unikát.

První parkourové hřiště na světě, které je vyrobené speciální metodou pomocí 3D tisku, vyrostlo v areálu volnočasových aktivit v pražských Hájích. Na výrobu jednotlivých částí autoři použili také stavební recyklát, například suť ze zbouraných domů.

Na pražském Jižním Městě je parkourový park vyrobený 3D tiskem.

Ve volnočasovém areálu vedle základní a střední školy Kupeckého v pražských Hájích ode dneška funguje hřiště na parkour vytvořené s pomocí technologie 3D tisku.

V Praze vzniká Prvok. První český dům vytištěný na 3D tiskárně.

Na pražském Jižním Městě u Modré školy ve čtvrtek slavnostně otevřeli první trojrozměrně tištěné parkourové hřiště v ČR. Prostor určený především mladým lidem je zajímavý i z architektonického hlediska. Ukazuje totiž univerzální možnosti využití 3D tisku, který se zdaleka nemusí omezovat jen na tvorbu domů.

V Česku se tiskne první 3D dům. Věřím, že tohle je budoucnost, tvrdí jeho autor.

První vytištěný dům v Česku bude představen letos v létě a ti, kdo na něm pracují, si od něj neslibují nic menšího než revoluci. Tisk domů je podle nich cestou 21. století a zcela změní způsob, jak Češi přistupují k bydlení. Nejenže prý budou tištěné domy rychleji postavené, mají být také až o polovinu levnější, z větší části recyklovatelné a design každého z nich bude odrážet osobnost majitele.

Do pěti let by se domy mohly začít tisknout, v Praze zakotvil první prototyp.

U Střeleckého ostrova v centru Prahy bude do konce srpna k vidění atypický oválný hausbót. Betonová stavba na pontonu je prvním domem v Česku, který vznikl v továrně pomocí 3D tisku. Jeho autoři doufají, že stavební firmy začnou brát tuto technologii vážně. Zatím ji však brzdí vysoké ceny.

Časté dotazy

Na co se nás ptáte nejčastěji?

Lorem ipsum lorem ipsum lorem ipsum lorem ipsum lorem ipsum lorem ipsum lorem ipsum lorem ipsum lorem ipsum lorem ipsum lorem ipsum lorem ipsum lorem ipsum lorem ipsum lorem ipsum lorem ipsum

Do you support the theme?

Yes, of course! We have a customer forum where you will find a question and an answer to everything. We also have a huge community that likes to exchange ideas with each other. We also offer customer support in German and English.

How long will I get theme updates?

After your purchase of Brooklyn you will get lifetime updates. Since release we published over 100 updates and added countless new features with over 49+ new demo websites.

Are all demo websites included in my purchase?

Yes, and much more. Not only the demo websites you see here, but also all demo websites we will publish in the future. As well as all future layouts, elements, improvements, website templates and much more.

Are all upcoming updates free of charge?

Yes, all improvements for Brooklyn are and will remain free of charge including new demo websites.

Is Slider Revolution integrated and will I be able to use it for free?

Yes, the Revolution Slider is included free of charge in the standard version!